Regulamin:

 1. Katalog Papers247 zawiera strony zaszeregowane w różnych kategoriach i podkategoriach zasugerowane przez dodających. Aby strona mogła być wyświetlana w katalogu musi być zaakceptowana przez administrację.
 2. Przeglądanie i dodawanie wpisów do katalogu Papers247 jest darmowe.
 3. Każdy dodający ma prawo dodać dowolną ilość stron do Katalogu Papers247.
 4. Każdy dodający swoją stronę ma prawo wyróżnić swój wpis.
 5. Adres dodawanej strony musi prowadzić do jej strony głównej, której podstawową wersją językową jest wersja w języku polskim.
 6. Każdy wpis w Katalogu Papers247 musi mieć unikalną treść w języku polskim.
 7. Wpis musi posiadać tytuł, opis, słowa kluczowe oraz przypisane kategorie i podkategorie zgodnie z tematyką dodawanej strony.
 8. Moderacja wpisu typu Podstawowy oraz Link zwrotny jest bezpłatna. Opłata jest pobierana za moderację wpisu typu Plus, Premium lub Gold. Odbiorcą płatności za moderację jest firma Alfa Koncept Marcin Trojan z siedzibą w Czarnej Białostockiej, ul. Babilka 20, NIP: 966-185-59-67, REGON: 200866638.
 9. Aby wpis typu Link zwrotny był zaakceptowany, musi dodawana strona posiadać w momencie moderacji link dofollow prowadzący do Katalogu Papers247 na stronie głównej lub podstronie dodawanej strony w widocznym miejscu. Zaleca się dodać link na stronie przed dodaniem wpisu.
 10. O wyniku moderacji w Katalogu Papers247 dodający informowany jest drogą e-mailową.
 11. W przypadku odrzucenia wpisu nie ma możliwości jego przywrócenia, a ewentualna opłata za moderację nie jest zwracana.
 12. Strony, których adresem są subdomeny bądź subdomeny z darmowych hostingów będą wyjątkowo skrupulatnie moderowane. Akceptujemy tylko wartościowe strony.
 13. Strony o charakterze erotycznym, zapleczowe, związane z hazardem oraz wszelkie inne łamiące polskie prawo nie będą akceptowane.
 14. Strony, których szata graficzna jest powielona nie będą akceptowane.
 15. Miniaturki w Katalogu Papers247 są generowane automatycznie. Administracja nie ma wpływu na ich wygląd.
 16. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji wpisów oraz ich usunięcia bez podania przyczyny.
 17. Administracja sprawdza co kilkanaście dni jakość katalogu. Strony niedziałające bądź shakowane będą usuwane bez ostrzeżenia.
 18. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści wpisów oraz przestrzeganie praw autorskich przez dodających wpisy.

Właściciel katalogu:
Alfa Koncept Marcin Trojan
ul. Babilka 20, 16-020 Czarna Białostocka
NIP: 966-185-59-67, REGON: 200866638

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z RODO. Przebywając na stronie akceptujesz politykę prywatności Katalogu Papers247. Jeśli jest inaczej opuść ją.

Zgadzam się, zamknij informację | Nie zgadzam się, opuść stronę